Жаңа сабақтар

Форум тікелей қатысушылары

Форум баяндамашылары:

  1. Есмағамбетова Зайтуна Туралиевна Атырау қаладық 24 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі – баяндама «Жаңартылған білімге- жаңашыл ұстаз»
  2. Тастанбекова Марал Токтарбековна ШҚО Аягөз қаласы «Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы»КММ бастауыш сынып мұғалімі – Шеберлік сағаты «Оқыту мен тәрбиелеудегі жаңашылдық идеясы мен оқушының шығармашылық мүмкіндігі»
  3. Нығыметжанова Гүлжан Қымбатқызы — ШҚО Абай ауданы Архат ауылы «С.Бекбосынов атындағы орта мектебі КММ»– Шеберлік сағаты «Жаңартылған білім мазмұнындағы белсенді әдіс-тәсілдер»
  4. Ибраймова Гулнар Жанабаевна — Арал қаласы № 220 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі — Шеберлік сабағы «Жаратылыстану»
  5. Кунафина Лаззат Мамырбековна — ШҚО Курчатов қаласы «Куншуақ бала бақшасы» КМҚК– Шеберлік сынып «Мектеп жасына дейінгі балаларға асық терапиясы
  6. Бейбіт Зульфира Үрістемғалиқызы Алматы облысы Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылы Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектеп ОМ Бастауыш сынып мұғалімі – Шеберлік сағаты «Бастауыш сынып оқушыларының функционалдық сауаттылығын қалыптастыру
  7. Сагиндикова Ляззат Беркимбаевна — Арал қаласы № 220 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі – Шеберлік сынып «Әдебиеттік оқу» пәні
  8. Нук Еркегул — Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Әймен орта мектебінің Қазақ тілі пәнінің мұғалімі — “Жаңаша оқыту – жетістік көзі” шебер-сынып алаңы.
  9. Абдимавланова Машхура. Түркістан облысы Сайрам ауданы № 28 мектептің тарих -география пәнінің мұғалімі,мектеп тренері, гуманитарлық пәндер магистрі – Таныстырылым «Тарих сабақтарында интербелсенді әдістерді қолдану және оның тиімділігі
  10. Абаева Кулшат Мырзабековна. Қарағанды облысы Нұра ауданы А.Aсыбеков атындағы ЖОББ мектебінің математика және информатика пәні мұғалімі – Баяндама «Жаңартылған білім мазмұны бойынша информатика пәніне үш тілділікті қолданудың маңызы»
  11. Жумабаева Гүлзат -Ә.Молдағұлова атындағы орта мектеп, мектепке дейінгі шағын орталығы»КММ – Баяндама «Жаңартылған білім мазмұны бойынша оқытудың тиімді жолдары»
  12. Балгимбекова Гульнур Богембаевна Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы Ақтоған шағын орталықты орта мектебі – Баяндама «Жаңартылған білім жағдайында дарынды балаларды даралау»
  13. Асанова Жанат Нуртаевна Нұр-Сұлтан қаласы «NURORDA» мектеп-лицейі бастауыш сынып мұғалімі – Баяндама «Тіл сабақтарында бастауыш сынып оқушыларының коммуникативті дағдыларын қалыптастыру»
  14. Цыбенко Елена Анатольевна – «Развитие информационной компетентности через использование социальных сетей, мессенджера «WHATS App» в обучении ресскому языку и литературы»
  15. Сембиева Айгуль Шнарбековна Алматы облысы, Еңбекшіқазақ аданы, Ақши ауылы, Бөлек батыр атындағы орта мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі– баяндама «Абай жолын» оқытуда инновациялық қызметті тиімді пайдалану
  16. Донбаева Шекер Тұрдықұлқызы Жамбыл облысы Байзақ ауданы Диқан тірек мектебі- Коучинг «Төңкерілген сабақ әдістемесін жүзеге асырудың дидактикалық негізі»
  17. Әлімбекова Гулжан ШҚО Бородулиха ауданы Зенковка ауылы Краснопол орта мектебі КММ – Баяндама «Бастауыш сынып оқушыларының шығармашылық қабілеттерін арттыра отырып, сыни ойлай білуге қалыптастыру»
  18. Шинасилова Дамира Жуматаевна Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы № 19 Д.Қонаев мектеп-гимназия- «Эффективные методы обучения на уроках русского языка в рамках обновления сожержания образования»
  19. Кушекбаева Жаныл Амангоскызы Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы Ақтоған шағын орталықты орта мектебі бастауыш сынып мұғалімі- Баяндама «Тілдік қатынас барысында оқушылардың тыңдалым дағдысын дамыту жолдар»
  20. Рахимова Гульмира Абилгазиевна Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Рахат 1 орта мектебі, тарих пәні мұғалімі– Оқушылардың білімін тексеруде қолданылатын «Kahoot, ZipCarde, Quizlet қосымшаларының артықшылықтары» туралы таныстырылым

Форум қатысушылары

  1. Худайбергенова Гулзада Назаркуловна -Түркістан облысы Келес ауданы №43 «Болашақ» мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пән мұғалімі
  2. Кенжебаева Нурсулу Елимбаевна — Алматы облысы Іле ауданы №39 гимназия мұғалімі қазақ тілі мен әдебиеті пән мұғалімі
  3. Мусаева Бибигул Омархановна — Алматы облысы Іле ауданы №39 гимназия мұғалімі қазақ тілі мен әдебиеті пән мұғалімі
  4. Бектемисова Акмарал Донбаевна — Алматы облысы Іле ауданы 39 гимназияның мұғалімі қазақ тілі мен әдебиеті пән мұғалімі
  5. Бердібеков Бауыржан Бекмұратұлы— Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов орта мектебі
  6. Байжанова Жанар Амангельдиевна — Жамбыл облысы Жуалы ауданы №18 М.Ғабдуллин атындағы орта мектебі
  7. Капбарова Раушан Есенбековна – Алматы қаласы Наурызбай ауданы №157 ЖББМ қазақ тілі мен әдебиеті пән мұғалімі
  8. Кельдинова Гульнара Турсынбаевна — Алматы каласы Б Момышулы атындагы 131 мектеп-лицей география жане биология мугалімі
  9. Бижанова Гулназ Шаукаровна — Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ертай ауылы 18 Мəлік Ғабдуллин орта мектебінің география-тарих пəнінің мұғалімі
  10. Касымова Галия Имангалиевна — Қызылорда облысы Қармақшы ауданы №99 орта мектебі
  11. Осан Аян Сейсенбекқызы –Алматы қаласы Наурызбай ауданы №157 ЖББМ бастауыш сынып мұғалімі
  12. Күзенбаева Гүлназ Кәрімқызы — Алматы қаласы Наурызбай ауданы №157 ЖББМ бастауыш сынып мұғалімі
  13. 13. Толебаева Камшат Сексенбайқызы — Алматы қаласы Наурызбай ауданы №157 ЖББМ бастауыш сынып мұғалімі
  14. Кантеева Меруерт Джолдасбаевна — Алматы қаласы Алатау ауданы №154 ЖББМ бастауыш сынып мұғалімі
  15. Бодаубай Кулия – Алматы облысы Қарасай ауданы Қырғауылды қазақ орта мектебі
  16. Абиддулаева Инабат Абидулақызы — Түркістан облысы Түлкібас ауданы Г.Титов атындағы жалпы орта мектеп ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
  17. Опабек Нұргүл Серікбайқызы — Жамбыл облысы Тараз қаласы №14 М.Мақатаев орта мектебі
  18. Жумабаева Батима Даускожаевна – Алматы қаласы Алатау ауданы №169 мектеп-лицейі
  19. Абдуллаева Улмекен Абиловна — Алматы қаласы Авиация колледж мұғалімі
  20. Азат Бұлғын Азатқызы — Алматы облысы Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылы Т.Рысқұлов мектебі
  21. Канаткулова Айгерим Айдаровна — Алматы қаласы Наурызбай ауданы № 157 ЖББМ бастауыш сынып мұғалімі
  22. Жунсалиева Гаухар Каныбекқызы — Тараз қаласы № 48 орта мектебі бастауыш сынып мұғалімі
  23. Сапарбекова Гулжазира Бериковна — Тараз қаласы № 48 орта мектебі бастауыш сынып мұғалімі
  24. Ширинбетова Жанат Медеубековна — Алматы қаласы Наурызбай ауданы №157 ЖББМ бастауыш сынып мұғалімі
  25. Сарсенгалиева Айжан Талаповна – БҚО Жаңақала ауданы Жаңақала мектеп-гимназиясы бастауыш сынып мұғалімі
  26. Суханберді Тұрсынай Үсенбайқызы — Алматы қаласы Б.Момышұлы атындағы 131 мектеп-лицей. Информатика пәнінің мұғалімі
  27. Есова Светлана Отепбаевна — Алматы облысы Іле ауданы Боралдай кенті. № 39 гимназияның қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.