Жаңалықтар

«2019 жылдың үздік педагог» жеңімпаздары тізімі

20.09.2019

Мектепке дейінгі және орта білім жүйесі бойынша «2019 жылдың үздік педагогі»
республикалық конкурсының жеңімпаздарының тізімі

Аты-жөні, жұмыс орны, қызметі
1. Абитова Жанар Сабетханқызы — Абай атындағы республикалық мамандандырылған арнайы мектеп-интернаттың қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
2. Әзімбаева Рахат Омашқызы — Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған «ЛОРД» мектеп-лицей-интернатының қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
3. Аксёнова Инна Валериевна — «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымдарының Тараз қаласындағы математикалық бағыттағы мектептің биология пәнінің мұғалімі
4. Албаева Тамара Ғабитқызы — Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы № 23 орта мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
5. Әлиева Лазат Нұрғалыққызы — Нұр-Сұлтан қаласы Республикалық Физикалық математикалық мектебі филиалының география және жаратылыстану пәндерінің мұғалімі
6. Асанова Венера Рафаиловна — Батыс Қазақстан облысы Ақсай қаласының «№ 4 «Айгөлек» бөбекжайының тәрбиешісі
7. Ахметжанова Самал Кенжеболатқызы — Ақмола облысы Көкшетау қаласы М.Ғабдуллин атындағы № 3 көптілде оқытатын кәсіби мектеп-гимназиясының ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
8. Базарғалиева Баян Теміржанқызы — Дарынды жасөспірімдерге арналған Ақтөбе облыстық мамандандырылған «Білім-инновация» лицей-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
9. Бекмухаметова Гүлзина Абдухасимқызы — Қызылорда облысы Е.Н.Әуелбеков атындағы дарынды балаларға арналған №4 облыстық мектеп-интернатының физика және математика пәндерінің мұғалімі
10. Бодомбаев Саят Бирканұлы — Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Н. Островский атындағы орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
11. Гульманов Нуртай Құдайбергенұлы Қарағанды қаласы химия -биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің математика пәнінің мұғалімі
12. Гул Муаммер -Нұр-Сұлтан қаласы Дарынды ер балаларға арналған «Білім-инновация» лицей интернатының математика пәнінің мұғалімі
13. Довгаль Юрий Николаевич -Алматы қаласы Республикалық физика-математика мектебінің физика пәнінің мұғалімі
14. Досмухамедова Роза Қилымжанқызы — Қостанай облысы Қамысты ауданы Талдыкөл негізгі мектебінің география пәнінің мұғалімі
15. Долаев Архат Садырбайұлы — Алматы қаласы Республикалық физика-математика мектебінің математика пәнінің мұғалімі
16. Есмағамбетов Арман Рушанұлы — Солтүстік Қазақстан облысы Ғ.Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим № 2 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
17. Ефимик Марина Николаевна — Қарағанды облысы Қарағанды қаласы № 93 гимназияның математика пәнінің мұғалімі
18. Жанаберлиева Салтанат Бейсенбайқызы — Алматы облысы Талдықорған қаласы № 16 орта мектеп-гимназиясының тарих пәнінің мұғалімі
19. Искакова Гүлжазира Бекболатқызы — Нұр-Сұлтан қаласы Республикалық Физикалық математикалық мектебі филиалының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
20. Исмаилова Раушан Сереговна — Солтүстік Қазақстан облысы Тоқшын мектеп-гимназиясының физика және информатика пәндерінің мұғалімі
21. Кадиркулов Роман Аулауович -Түркістан облысы «Созақ» жалпы орта мектеп-гимназиясының информатика пәнінің мұғалімі
22. Қайырбай Қанат Сатыбалдыұлы — Алматы қаласы № 178 лицейінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
23. Калмаханова Айгүл Базарбайқызы -Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Баймырза Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
24. Карбузова Мейрамкүл Тұяққызы — Қостанай облысы Қарасу ауданы Ключевой орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
25. Коспаева Дания Қайыпбекқызы — Алматы облысы Қапшағай қаласы №3 орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
26. Кубиева Нұргул Пангерейқызы — Атырау облысы Атырау қаласы №35 Хамит Ерғалиев атындағы мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
27. Күдериева Бақыт Жаксылыққызы — Жамбыл облысы Байзақ ауданы Ғани Мұратбаев атындағы гимназияның қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
28. Кұсайынова Жанар Беймбетовна — Алматы қаласы Ы. Алтынсарин атындағы № 159 гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
29. Лефранк Нина Александровна — Қостанай облысы Қамысты ауданы Краснооктябрь орта мектебінің биология және химия пәндерінің мұғалімі
30. Маханова Гулаш Өмірзаққызы — Маңғыстау облысы Жаңаөзен «Білім-инновация» лицей-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
31. Мергенбаева Назигул Оразбайқызы — Алматы қаласы №148 мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
32. Михайлова Татьяна Васильевна — Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы № 9 орта мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі
33. Мұқанова Нұргүл Кұлжағазықызы — Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі

  1. Мұсагалиева Гүлмирам Қуанышқызы — Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы № 11 облыстық қазақ мектеп-интернатының математика пәнінің мұғалімі
  2. Надирова Гүлсім Курманбайқызы — Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Сай-Өтес елді мекені «Өтес» орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
  3. Омарханов Ернұр Аханұлы — Нұр-Сұлтан қаласы №76 мектеп-лицейінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
  4. Орынбаева Динара Ғабитқызы — Абай атындағы республикалық мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын орта мектеп-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәндерінің мұғалімі
  5. Орынбеков Арман Шымбайұлы — Шымкент қаласы № 90 жалпы орта білім беретін мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
  6. Поляков Илья Олегович — Павлодар облысы Павлодар қаласы №34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебінің информатика пәнінің мұғалімі
  7. Раимбекова Ұлжан Кеттешқызы — Түркістан облысы Жетісай ауданы «Тұран» № 7 мектеп-гимназиясының орыс тілі мен әдебиет пәндерінің мұғалімі
  8. Рүстемова Айгүл Мамасейітқызы — Түркістан облысы Сайрам ауданы №49 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебінің география және тарих пәндерінің мұғалімі
  9. Сахнова Нина Анатольевна — Ақмола облысы Атбасар ауданы № 4 «Еркежан» балабақшасының тәрбиешісі
  10. Серікбаев Алмас Сансызбайұлы — Павлодар облысы Павлодар қаласы №19 жалпы орта білім беретін мектептің информатика пәнінің мұғалімі
  11. Смаилова Айкен Исатайқызы — Қарағанды облысы Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
  12. Талканбаев Мұхтар Дәулетұлы — Жамбыл облысы Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернатының математика пәнінің мұғалімі
  13. Тинькова Светлана Юрьевна — Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы Облыстық математика, физика, информатика саласындағы дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі
  14. Тлеулов Ербол Эрнстович — Шымкент қаласы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі филиалының дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
  15. Тұрғамбекова Алма Базарғалиқызы — Нұр-Сұлтан қаласы № 62 мектеп-лицейінің география пәнінің мұғалімі

Ақпарат http://edu.gov.kz/kz/news/detail.php?ELEMENT_ID=12191 сайтынан алынды.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.