Мамыр-2018. Конкурс қатысушылар тізімі

2018 жыл Мамыр айындағы шығармашылық конкурс қатысушылары тізімі

Шығармашылық конкурс материалдары:   https://45minut.biz/category/konkurs052018/ 

  1. Алматы қаласы, Әуезов ауданы № 72 жалпы білім беретін мектептің қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі Халан Елка — Orley.KZ
  2. Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қошанкөл ауылы, Г.Бегалиев атындағы ОЖББМ 2 санатты орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Сарсенбиева Айнагул Энгельсовна — Bilimnur.KZ
  3. Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы № 201 мектеп-лицейінің математика пәні мұғалімі Бекжанова Жазира Мараловна — Orley.KZ
  4. Қызылорда қаласы, Ахмадеева Нағима атындағы № 112 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Асқарова Фарида Бүркітбайқызы — Bilimnur.KZ
  5. Астана қаласы № 63 «Әсем-Ай» балабақшасының «Ақбұлақ» және «Алпамыс» шағын орталығы тәрбиешісі Несипбаева Сандугаш Сарсеновна — Bilimnur.KZ
  6. ГУ «Школа-лицей № 3» город Кызылорда. Учитель I категории русского языка и литературы Тукубаева Анар Нагашибековна — Orley.KZ
  7. Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы «Үстірт орта мектебі» КММ. Бастауыш сынып мұғалімі Сарбалина Анаргул Жасулановна — Bilimnur.KZ
  8. Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы «№ 3″ Гимназия КММ» Дене шынықтыру пәнінің жоғары санатты мұғалімі Акышева Бакыткул Кабыкеновна — Orley.KZ
  9. Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математика мектеп-интернаты. Жоғары санатты математика пәнінің мұғалімі Ешмуратова Лида Исақызы — Bilimnur.KZ
  10. Жамбыл облысы, Шу қаласы, А.С.Макаренко атындағы шағын орталықты орта мектеп Информатика пәнінің мұғалімі Уалиева Дана Турсыновна — Bilimnur.KZ
  11. Алматы облысы, Жамбыл ауданы «Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен» КММ. Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі Есенқұлова Ақмарал Нартайқызы — Orley.KZ
  12. Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы «Шақаман жалпы орта білім беретін мектеп» КММ. Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Абылгазинова Гульжанат Жиенгазиновна — Orley.KZ
  13. Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы № 15 мектеп-лицей КММ
    Математика пәнінің мұғалімі Абубакирова Эльмира Рысбаевна — Bilimnur.KZ
  14. Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, А.Баймұлдин атындағы жалпы орта білім беретін мектептің ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Бисимбинова Гульжанат Кабдугамитовна — Bilimnur.KZ — Orley.KZ
  15. БҚО, Орал қаласы, А.Байтұрсынов атындағы № 10 ЖОББМКММ директордың оқу ісі орынбасары және қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Айткалиева Сауле Айткалиевна — Bilimnur.KZ
  16. БҚО, Орал қаласы, А.Байтұрсынов атындағы № 10 ЖОББМКММ тарих пәнінің мұғалімі Бисенгалиева Бибигул Есбергеновна — Bilimnur.KZ
  17. БҚО, Орал қаласы, А.Байтұрсынов атындағы № 10 ЖОББМКММ биология пәнінің мұғалімі Оналова Замзагуль Сагиновна — Bilimnur.KZ
  18. БҚО, Орал қаласы, А.Байтұрсынов атындағы № 10 ЖОББМКММ бастауыш сынып мұғалімі Ниетова Рая Тельмановна — Bilimnur.KZ
  19. БҚО, Орал қаласы № 26 ЖОББМ бастауыш сынып мұғалімі Курмашева Айнагүл Адиетовна — Bilimnur.KZ
  20. ШҚО, Семей қаласы, Шақаман ауылы, «Шақаман жалпы орта білім беретін мектебі» КММ. Директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, бастауыш сынып мұғалімі Муканова Гульнара Тургалиевна — Orley.KZ
  21. Южно-Казахстанская область, Тюлькубасский район, село Урбулак
    Преподаватель русского языка и литературы общей средней школы «Урбулак» Есентаева Атира Бейсебайкызы — Orley.KZ
  22. Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық ауылы «Бостандық бастауыш жалпы білім беретін мектебі» КММ. Бастауыш сынып мұғалімі Адиева Арайлым Бейімбетқызы — Bilimnur.KZ
  23. Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Қабанбай ауылы, «Жарбұлақ орта мектебі» КММ физика және информатика пәнінің мұғалімі Худайбергенова Сайраш Тахмасовна — Orley.KZ
  24. Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Базаршолан ауылы «Балдәурен» бөбекжайы» МКҚК Жоғары санатты тәрбиешісі Кушаева Асел Максутовна — Orley.KZ
  25. Астана қаласы № 63 «Әсем-Ай» балабақшасының «Алпамыс», «Ақбұлақ» шағын орталығының тәрбиешісі Аширова Молдир Асанкызы — Bilimnur.KZ
  26. Алматы облысы, Ақсу ауданы, Қапал ауылы Есболған Жайсаңбаев атындағы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Оразбекова Гулмира Науканбаевна — Orley.KZ
  27. ШҚО, Зайсан ауданы «М.Дауленов атындығы мектеп-интернаты» КММ
    Физика пәнінің мұғалімі Ниязбек Каусар — Orley.KZ
  28. Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарағайлы кенті
    «Қарағайлы кентінің жалпы білім беретін № 16 орта мектебі» КММ
    Мектепалды даярлық сынып мұғалімі Саттыбаева Бахыт Хабарбаевна — Orley.KZ
  29. Восточно-Казахстанская область, Кокпектинский район, КГУ «Миролюбовская средняя школа»  Учитель истории и музыки
    Дарибаева Ботагоз Каускановна — Orley.KZ
  30. ШҚО, Өскемен қаласы «№ 9 орта мектебі» КММ. Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Кабылов Марат Жаркенович  — Orley.KZ
  31. ШҚО, Күршім ауданы, Алғабас ауылы «Алғабас орта мектебі» КММ  Информатика мұғалімі Кабылова Галия Жаркеновна — Orley.KZ
  32. Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Шақаман ауылы «Шақаман жалпы орта білім беретін мектебі» КММ. Өзін-өзі тану және тарих пәні мұғалімі
    Кайрбеков Марат Кабденович — Orley.KZ
  33. Актюбинская область, город Актобе, КГУ «Саздинская средняя школа» Учитель начальных классов Ажикова Галима Бахитовна — Bilimnur.KZ
  34. Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы «Болдырев негізгі жалпы білім беретін мектебі» КММ. І санатты бастауыш сынып мұғалімі Уракбаева Күнслу Елеусінқызы — Orley.KZ
  35. Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы «Болдырев негізгі жалпы білім беретін мектебі» КММ. І санатты бастауыш сынып мұғалімі Калиева Айша Сатыбалдиевна — Orley.KZ
  36. Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы
    Ғ.Молдашев атындағы ОЖББ мектебінің II санатты орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі Каримова Надежда Хабибулловна — Orley.KZ
  37. Қызылорда облысы Жаңақорған кенті № 169 Н.Илялетдинов атындағы орта мектептің педагог-психологы Алибекова Сапура Низанқызы — Orley.KZ
  38. Саркулова Нургуль Аманулымовна — Orley.KZ
    Учитель начальных классов Кызылординской обл. Жанакорганского района СШ №169 им.Н.Илялетдинова
  39. Корнева Татьяна Петровна — Orley.KZ
    Учитель начальных классов Кызылординской обл. Жанакорганского района СШ №169 им.Н.Илялетдинова
  40. Қызылорда облысы Жаңақорған аграрлы-техникалық колледжінің өндірістік оқыту шебері Сыбаева Гулжан Сагатаева — Orley.KZ
  41. Қызылорда облысы Жаңақорған кенті №169 Н.Илялетдинов атындағы орта мектебінің технология пәнінің мұғалімі Сырымбетова Айзат — Orley.KZ
  42. Қызылорда облысы Жаңақорған кенті № 169 Н.Илялетдинов атындағы орта мектебінің технология пәнінің мұғалімі Қожақова Анар — Orley.KZ
  43. Қызылорда облысы Жаңақорған кенті № 169 Н.Илялетдинов атындағы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Әйтілесова Жазира — Orley.KZ
  44. Қызылорда облысы Жаңақорған кенті № 169 Н.Илялетдинов атындағы орта мектебінің қазақ тілі пәнінің мұғалімі Сирбаева Нұржамал Қошқарбайқызы — Orley.KZ
  45. Астана қаласы № 31 мектеп-гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Ибраева Қалдыбала Алдабергеновна — Orley.KZ
  46. Карагандинская область, город Караганда, КГУ «Гимназия № 3»
    Преподаватель первой квалификационной категории физической культуры Циммер Татьяна Геннадьевна — Bilimnur.KZ

II топ

  1. БҚО, Теректі ауданы, Подстепный № 1 ЖОББМ-нің бастауыш сынып пәнінің мұғалімі Бисембаева Кулайм Зинешовна — Orley.KZ
  2. Астана қаласы № 63 «Әсем-Ай» балабақшасы «Ақбұлақ» шағын орталығы «Балауса» тобының тәрбиешісі Муслимова Дана Курмангалиевна — Bilimnur.KZ
  3. Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Алғабас ауылы «Алғабас негізгі мектебі» КММ Бастауыш сынып мұғалімі Салимова Куралай Тлектесовна — Orley.KZ
  4. Мангистауская область, город Актау, КГУ «Специализированная физико-математическая школа № 11»  учитель русского языка и литературы высшей категории Кубенова Кымбат Бапаевна — Orley.KZ
  5. ВКО, Кокпектинский район, КГУ «Раздольненская основная школа»
    Учительница начальных классов Сасанова Сабира Советовна — Bilimnur.KZ
  6. Ақтөбе облысы, Темір ауданы «№ 6 Шұбарқұдық негізгі мектебі» ММ
    Орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Бабатаева Жанар Бабатайқызы— Orley.KZ
  7. CҚО, Қызылжар ауданы, Красно Горка негізгі мектебінің мұғалімі Самат Жұматайұлы — Orley.KZ
  8. Астана қаласындағы жалпы білім беретін автономды коммерциялық емес ұйым «Столичный білім орталығы» орта мектебі» филиалының қазақ тілі және әдебиет мұғалімі Ахметова Гульназ Толегеновна — Bilimnur.KZ
  9. ЗКО, Акжайкский район, «Болдыревская ООШ» КГУ. Учитель русского языка и литературы Ергалиева Люция Айдыновна — Orley.KZ
  10. Ақтөбе қаласы № 40 жалпы орта білім беретін мектебінің Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты математика пәнінің мұғалімі және директордың жалпыға бірдей білім беру ісі жөніндегі орынбасары Оразова Гульмира Саиновна — Orley.kz
  11. Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный № 1 ЖОББМ. Жоғары санатты музыка пəні мұғалімі Муханбеталиева Айжан Султановна — Orley.KZ
  12. Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Қабанбай ауылы, «Жарбұлақ орта мектебі» КММ, жоғары санатты бастауыш сынып мұғалімі Турагалдинова Сагила Бекзуркановна — Orley.KZ
  13. Алматы қаласы, Наурызбай ауданы № 176 мектеп-гимназияның бастауыш сынып мұғалімі
    Парменова Маржан Сагинаевна — Orley.KZ
  14. Батыс Қазақстан облысы. Орал қаласы, №10 ЖОББМ КММ бастауыш сынып мұғалімі Шамғұл Мәдина Мұқанбетқызы — Bilimnur.KZ
  15. Батыс Қазақстан облысы. Орал қаласы,А.Байтұрсынов атындағы № 10 ЖОББМ бастауыш сынып мұғалімі Амангалиева Гүлжанар Амангалиевна — Bilimnur.KZ
  16. Батыс Қазақстан облысы. Орал қаласы, А.Байтұрсынов атындағы № 10 ЖОББМ бастауыш сынып мұғалімі Хамзина Рысканым Максутовна  — Bilimnur.KZ
  17. Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Қызылағаш ауылы, ЖББ Қызылағаш негізгі мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Кубаева Анаргүл Еркебаевна — Bilimnur.KZ
  18. Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы КММ «Жаншуақ» шағын орталық меңгерушісі Шукралина Райхан Жулдигалиевна – Orley.kz
  19. Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы МКҚК «Құлыншақ» балабақша ән-саз жетекшісі
    Нурканова Гулфарида Кайырбаевна – Orley.kz
  20. Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы МКҚК «Құлыншақ» балабақша тәрбиешісі Тулегенова Гулназ Ауганбаевна – Orley.kz
  21. Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы МКҚК «Айгөлек» балабақша тәрбиешісі Джумагазиева Жадырасын Нуровна – Orley.kz
  22. Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы МКҚК «Құлыншақ» балабақшасы тәрбиешісі
    Әуелбаева Жанар Жаңабайқызы – Orley.kz
  23. Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Құрық ауылы Облыстық санаторлық мектеп интернат балабақша тәрбиешісі Джалгашова Нургул Тыныштыковна – Orley.kz
  24. Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, Есту қабілеті бұзылған психикалық дамуы тежелген және сөйлеу тілінде ауыр бұзылыстары бар балаларға арналған № 4 арнайы балабақшасының тәрбиешісі Басбаева Ұлбопе Оразымбетқызы – Orley.kz
  25. Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Бүркітбаев ауылы, Мұхтар Әуезов орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Мусаева Гулбанам Акиевна – Orley.kz
  26. Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, КГУ «Рублевская средняя школа»
    Учитель русского языка и литературы Мухамадиева Гулшнар Калиевна — Bilimnur.KZ
Реклама

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.